31 Aralık 2017

Bu yıl..

Sizleri bilmem ama benim için yıl başı doğduğum gün'dür. Sonuçta o gün doğdum ve yıl benim için o zaman başladı. Her doğum günümde depresyona giriyor, yine yaşlandım diyorum. Şu hayatta satın alamayacağım iki şey var sonuçta, zaman ve insan. İnsan derken, şimdi insanlar satın da alınıyor ama öyle değil. Mesela birini kaybettiğinizde onu tekrar geri getiremiyorsunuz ya, heh işte ondan bahsediyorum. Zaman da öyle. Kaç paraysa vereyim 3 yıl geriye gideyim, 5 yıl ilerisini göreyim, 15 yıl daha fazla yaşayayım diyemiyorsun. Zaman bu kadar akışkan, bu kadar kaybetmeye hükümlü iken, nedir bu mutluluk? İşte bu yüzden her doğum günümde üzülüyor, yıl başlarında ise insanların sevincine anlam veremiyorum. Hadi yeni yıl herkese güzel şeyler getirsin madem. Her geçen gününüz daha bir kıymetli olsun. Vee en önemlisi, zamanın değerini çok iyi bilin. Sevinmeyin anacım, giden gidiyor, kalanlar bizimdir.


Byu kahve de benden size gelsin ;) kıps.

13 yorum:

ACEMIDEMIRCI dedi ki...

İyi yılar, iyi yaşlar :)

ANNESİNİN PRENSESi dedi ki...

İi ki dogmussun o zaman Büsraa :) olsun giden gitsin kalan yaslar bizimdir 😆

Calimero dedi ki...

Mis kokulu kahve ne iyi geldi böyle:) Gidenler de olsa gelenler de olsa bu hayatı mutlu yaşamn dileğiyle💖

Meltem Sert dedi ki...

mutlu yaşlar, 31 aralık ve 1 ocakta doğanları doğumgğnleri hep gümbürtüye gidiyor:)

yeşim dedi ki...

İyi ki doğmuşsun Büşra:)iyi ki doğmuşum diyeceğin günlerin olsun her biri bir öncekinden güzel geçsin inşallah..

herteldenşef dedi ki...

Tazesinden hayırlı yaşlar diliyorumm! :)

Umman Aslan dedi ki...

2018-də ətrafında səni mutlu edəcək insanlar və bitməsini heç istəməyəcəyin zamanların bol olsun. Yeni ilin və yeni yaşın da mübarək olsun :) ♡♡♡

Büşra Bayram dedi ki...

hepinize kucak dolusu sevgilerr :) fakat benim doğum günüm yılbaşı değil, benim doğduğum gün benim yıl başım demek isteiştim :( ama bugün gibi mutlu oldum, teşekkür ederimmmm :)

Hayat cıvıltısı dedi ki...

😄😄😄 mutlu yillar...kendi yılbaşı tercihin çok mantıklı 👏 günü geldiğinde hem doğum gününu hem de yılbaşını kutlarız umarım😊 yılların geçmesinden ben de çok huzursuzum bu arada😒

Beyda'nın Kitaplığı dedi ki...

İyi seneler canım :) Zamanı iyi kullanmak gerek.

yeşim dedi ki...

Ahahahaa:))yanlış anlamışız��

MSP dedi ki...

Yaş geçiyor ve ben halen viski ile havuzuma atlayan biçıs hedeflerime tam olarak yaklaşamıyorum. Yeni yılda bu hedeflerimi gerçekleştirmem dileğimle... :D :)))

Geç oldu ama: Mutlu Yıllar!

Fatma ÜZMEZ dedi ki...

doğum günün kutlu olsun,31 aralık benim de küçük kızımın doğum günü